We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
| EAN | 018713617958 |
|---|---|
| Code SH | 95069190: --- Ostatné |
| Matière | Cotton, Elastane |
| Catégorie principale | Outils de massage |
| Couleur | Orange |
| Fabricant | GAIAM |
| Distributeur | GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia |
| Poids net | 0.55 kg |
| Nombre de pièces par palette | 60 pc. |
| Nombre de pièces par emballage | 6 pc. |
| Poids brut | 0.55 kg |
| Longueur | 31.50 cm |
| Largeur | 36.00 cm |
| Hauteur | 10.00 cm |
| Catégorie légale du produit | accessories |
| Reviews Count | 1 |
| Main category | Outils de massage |
| Other categories | Accessoires Aides à la réadaptation |
Warnings:
Store in a dry place and protect from heat.
Write Your Own Review
| Variants | Price Variations | In stock |
|---|
Subscribe to back in stock notification